busko.tv

Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój – Gwiazda Ruda Śląska - Wywiady

W sobotnie popołudnie drużyna Maxfarbex Buskowianka Busko Zdrój podejmowała na własnej hali lidera 1 Polskiej Ligi Futsalu Gwiazdę Ruda Śląska. Buscy futsaliści bardzo dobrze weszli w mecz, dwa razy obejmując prowadzenie. Niestety druga połowa należała do przyjezdnych, którzy wywieźli z Buska 3 punkty.
Dodano: 2018-11-27, źródło: Ponidzie.TV
Odslon: 3041

Uwaga: Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.

Komentarzy: (0)

Dodaj komentarz:

Buska Liga Futsalu (100)Gwardyjskie Mistrzostwa w Boksie (81)

Walka: Kaszuba - Fowaz waga 69 kg - Anglia

Odslon: 2728
Data dodania: 2011-12-08 / źródło:

Na zaproszenie klubu bokserskiego STRIKE 06 z Luton w Anglii i grupy polonusów z Londynu w dniach 1 - 5 grudnia przebywali na wyspach trener Zdzisław Patalita i pięściarze Marcin Marcinkowski, Damian Nowak, Damian Kaszuba.

I Kolejka X BLF: WACH I HYDROGEOTECHNIKA - HOTEL MATEO Stopnica 1:0

Odslon: 7828
Data dodania: 2011-12-06 / źródło: ponidzie.tv

W sobotę 26 listopada rozpoczęła się Buska Liga Futsalu 2011/2012. Jest to już X, jubileuszowa edycja tych rozgrywek. W tym roku rywalizacja odbywa się w dwóch ligach. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami sobotnich i niedzielnych rozgrywek.

II Kolejka X BLF: MAXFARBEX - BUDOTERMIKA – SAWA 10:0 (2:0)

Odslon: 3535

Zawody wędkarskie z okazji Dnia Dziecka w Zbludowicach. (05.06.2011)

Odslon: 9517
Data dodania: 2011-07-02 / źródło: ponidzie.tv

Z okazji dnia dziecka w niedziele 5.06.2011 roku nad zbiornikiem retencyjnym w Zbludowicach odbyły się zawody wędkarskie z okazji dnia dziecka pod patronatem Starosty Buskiego i Burmistrza Miasta i Gminy Busko.

Zdrój Busko pokonał Baszte cz. I

Odslon: 7691
Data dodania: 2011-05-18 / źródło: ponidzie.tv

W niedzielnym spotkaniu ligowym zawodnicy buskiego MKS-u pokonali na własnym stadionie Basztę Rytwiany 4:1. Bramki dla buskiego zespołu zdobyli Marcin Gzyl, Sebastian Korczak, Dawid Kumor oraz Mateusz Zoch. Ten mecz miał dwa oblicza. O pierwszej połowie należałoby zapomnieć.

Zdrój Busko pokonał Baszte cz. II

Odslon: 4215

MKS ZDRÓJ Busko - Kamienna Brody 2:1

Odslon: 5418
Data dodania: 2011-04-24 / źródło: ponidzie.tv

Zasłużonym zwycięstwem drużyny MKS ZDRÓJ Busko zakończył się świąteczny mecz z Kamienną Brody. Pierwsza połowa spotkania po wyrównanej walce zakończyła się wynikiem bezbramkowym.

PŁYWANIE. W Pucharze Rycerza Kmity w Zabierzowie wzięło udział prawie pół tysiąca zawodników

Odslon: 3901
Data dodania: 2011-04-21 / źródło:

Przez dwa dni na basenie w Zabierzowie rozgrywana była szósta edycja Pucharu Rycerza Kmity. Jak zapewniają organizatorzy, dzięki 456 zawodnikom, w tym z Ukrainy, była to największa impreza pływacka w Polsce.

Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego w biegach przełajowych.

Odslon: 8502
Data dodania: 2011-03-30 / źródło: ponidzie.tv

W sobotę 5 marca, odbyły się w Busku-Zdroju Mistrzostwa Województwa w biegach przełajowych. Organizatorami zawodów byli: Świętokrzyski Związek Lekkiej Atletyki, Świętokrzyskie Zrzeszenie LZS oraz Klub Sportowy Słoneczko.

Klub bokserski RING uhonorowany przez Burmistrza Waldemara Sikorę.

Odslon: 4473
Data dodania: 2011-03-29 / źródło: ponidzie.tv

Podczas sesji Rady Miejskiej w Busku-Zdroju, która odbyła się 24 marca 2011 roku, burmistrz Waldemar Sikora wręczył za osiągnięcia sportowe wyróżnienia zawodnikom Bokserskiego Międzyszkolnego Uczniowskiego Klubu Sportowego RING. Klub na Otwartych Mistrzostwach Okręgu Świętokrzyskiego w boksie, będących jednocześnie eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów i Kadetów, zajął drugie miejsce w ogólnej klasyfikacji zawodów.

Data dodania: 2011-02-21 / źródło: ponidzie.tv

XIII Kolejka Buskiej Ligi Futsalu: MINI MARKET BABIARZ Piestrzec – M-COPY 5 : 4 (2:1)

XIII kolejka IX BLF: GIPSATURA – ROZLEWNIA GAZU/KWADRANS Pińczów

Odslon: 3257

XIII Kolejka Buskiej Ligi Futsalu: GIPSATURA – ROZLEWNIA GAZU/KWADRANS Pińczów 3 : 2 (1:1)

XIII kolejka IX BLF: ZST-I – MAXFARBEX

Odslon: 2827

XIII Kolejka Buskiej Ligi Futsalu: ZST-I – MAXFARBEX 0:11 (0:4)

XIII kolejka IX BLF: FLORNAS – GIPSATURA

Odslon: 3162

XIII Kolejka Buskiej Ligi Futsalu: FLORNAS – GIPSATURA 3:5 (2:2)

XIV kolejka IX BLF: AGROPOM – MAXFARBEX

Odslon: 3776

XIV Kolejka Buskiej Ligi Futsalu: AGROPOM – MAXFARBEX 9:11 (7:7)

XII kolejka IX BLF: MAXFARBEX - ROZLEWNIA GAZU/KWADRANS

Odslon: 4595
Data dodania: 2011-02-07 / źródło: ponidzie.tv

W ostatnim meczu wieczoru również nie zabrakło emocji. Do przerwy MAXFARBEX remisował bezbramkowo z ROZLEWNIĄ GAZU/KWADRANS.

XII kolejka IX BLF: OPONY WACH RESORY ZOCH - FLORNAS

Odslon: 3688

FLORNAS jedną bramką pokonał RESORY i może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że FLORNAS przystąpił do tego meczu w mocno okrojonym składzie.

VI kolejka BLF: ROZLEWNIA GAZU/KWADRANS – OPONY WACH RESORY ZOCH

Odslon: 6893
Data dodania: 2010-12-21 / źródło: ponidzie.tv

Za nami już VI kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane są w hali PMOS przy ul. Kusocińskiego w Busku–Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego meczu tej kolejki: ROZLEWNIA GAZU/KWADRANS – OPONY WACH RESORY ZOCH 3:2 (2:1).

VI kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu: SŁABKOWICE – AGROPOM

Odslon: 4327

Za nami już VI kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane są w hali PMOS przy ul. Kusocińskiego w Busku–Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia kolejnego meczu tej kolejki: SŁABKOWICE – AGROPOM (1:12).

VI kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu: M Copy - Maxfarbex (1:1)

Odslon: 5042
Data dodania: 2010-12-20 / źródło: ponidzie.tv

Za nami już VI kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu. Mecze rozgrywane są w hali PMOS przy ul. Kusocińskiego w Busku – Zdroju. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszego meczu tej kolejki: M Copy - Maxfarbex (1:1.

Henryk Średnicki gościł w Busku u pięściarzy Ringu.

Odslon: 5122
Data dodania: 2010-12-03 / źródło: Ponidzie.tv

Henryk Średnicki - mistrz świata w boksie gościł 28 listopada w Busku Zdroju. Legendarny pięściarz spotkał się z zawodnikami i działaczami buskiego klubu BMUKS Ring.

I kolejka IX edycji Buskiej Ligi Futsalu: Maxfarbex-Gipsatura.

Data dodania: 2010-05-15 / źródło: busko.com.pl

W sobotę 15 maja 2010r. blisko czterdziestu zawodników rywalizowało w organizowanym cyklicznie w Busku Zdroju przez Marka Praska Ogólnopolskim Turnieju Karate Kyokushin.

Data dodania: 2010-02-23 / źródło: busko.com.pl

Siedemdziesięciu zawodników z klubów bokserskich województwa świętokrzyskiego przez dwa dni 20 – 21.02 walczyło o tytuły mistrzowskie naszego okręgu.

znalezionych: 346 na 12 stronach